Jak používat web

Vítejte na stránce www.ceskepujcovny.cz – Seznam půjčoven na českém trhu

 

Cílem portálu www.ceskepujcovny.cz je sjednotit nabídky vybraných půjčoven po celé České republice a vytvořit komplexní databázi půjčovaných předmětů a věcí pro návštěvníky webu = poptávající.

Z uvedené databáze předmětů a věcí si každý zákazník vybírá na základě vlastních kritérií, ať už jde o cenu za půjčení, období půjčení, vzdálenost půjčovny od místa bydliště/sídla firmy, podmínky půjčení anebo značky půjčovaného předmětu / věci.

Jak správně používat databázi  ceskepujcovny.cz ?

I. způsob je slovní vyhledávání – Do vyhledávacího políčka napište „hledaný výraz“ pro produkt, který chcete najít, a klikněte „Zobrazit předměty“. Databáze Vám vybere všechny produkty, ve kterých se Vaš hledaný výraz nachází. Produkty se zobrazí v krajích podle sídla půjčovny, která produkt pronajímá. Následně si produkty můžete seřadit podle názvu nebo ceny/den a ceny/víkend kliknutím na políčko „Seřaď“.
II. způsob je vyhledávání podle kategorií – Databáze se skládá z 8 kategorií, které se dále člení na skupiny a podskupiny. Po výběru jedné z kategorií (např. Auto-moto) Vám databáze v horní části obrazovky zobrazí skupiny (osobní, dodávkové, nákladní), na které se kategorie dělí. Skupiny jsou tvořeny na základě společných charakteristik produktů v dané kategorii. Některé větší skupiny se dále člení na podskupiny (Osobní auta – sedan, combi, SUV), které se zobrazují také v horní části obrazovky vyhledávajícího menu. Všechny produkty jsou seřazeny v krajích, podle sídel půjčoven. Zároveň můžete seřadit produkty podle názvu nebo ceny.
Po výběru Vámi požadovaného produktu se realizace aktu půjčení přesouvá na konkrétní půjčovnu, se kterou uzavíráte obchodní vztah.
Portál www.ceskepujcovny.cz vystupuje jako prostředník mezi návštěvníky webu = poptávající a půjčovnami = nabízející předměty a věci. Web portál je přístupný a využitelný pro širokou veřejnost, podnikatelské subjekty i veřejný sektor.