O projektu

Vítejte na stránce www.ceskepujcovny.cz zaměřené na půjčování předmětů, věcí a strojů.

Cílem portálu www.ceskepujcovny.cz je sjednotit nabídky všech dostupných půjčoven v České republice a vytvořit komplexní databázi půjčovaných předmětů a věcí pro návštěvníky webu = poptávajících.
Chceme obsáhnout všechny kategorie půjčování ve všech českých krajích. Nabídnout zákazníkům snadný a rychlý přístup k nabídkám předmětů a věcí doplněných bližším popisem, obrázky i konkrétními cenami za půjčování.

Portál www.ceskepujcovny.cz vystupuje jako prostředník mezi návštěvníky webu = poptávajícími a půjčovnami = nabízejícími předměty a věci.

Zákazník = Návštěvník webu = poptávající, který si chce půjčit

Obchodní partner = Půjčovna = nabízející předměty a věci k zapůjčení

Naši zákazníci = zájemci o půjčování, návštěvníci webu mají služby webového portálu bezplatně.
Po výběru předmětu a věci na půjčení z nabízené databáze se realizace aktu půjčení přesouvá na konkrétní půjčovnu, se kterou uzavíráte obchodní vztah.

Naši obchodní partneři = půjčovny, které prezentují své nabídky předmětů a věcí na webovém portálu, jsou zpoplatněné dle ceníku.

Naší prioritou je poskytovat kvalitní služby pro obě strany – zákazníky i půjčovny. Proto jsme zvolili zpoplatnění a registraci půjčoven, čímž eliminujeme anonymní, spekulativní nebo zavádějící nabídky. Všechny nabídky se snažíme ověřovat a kontrolovat, aby zákazníci nebyli uváděni v omyl nebo klamáni.

Z databáze předmětů a věcí si každý zákazník vybírá na základě vlastních kritérií, ať už jde o cenu za půjčení, období zapůjčení, vzdálenost půjčovny od místa bydliště / sídla firmy, podmínky půjčení nebo značky půjčovaného předmětu.
Návštěvník webu má k dispozici 4 hlavní kategorie – Auto-moto, Nářadí a nástroje, Stavební stroje a Šaty. Postupně vytváříme i databázi dalších kategorií: Sportovní potřeby, Vybavení pro společenské akce, Zábavní atrakce a Ostatní stroje / zařízení.